Kontakta oss

Tel: 0660-29 98 30

E-postadress:
fh@humanresurs.se

Telefontider:
måndag-torsdag 08.30-09.30 samt 13.30-14.30
fredag 08.30-09.30

Om du önskar telefonrådgivning, förnya recept eller boka tid så ring under vår telefontid.
Du ringer då på tel 0660-29 98 30 och väljer alt 1 (tidsbokning/rådgivning).

Här finns vi:

Besöksadress

Björnavägen 48
891 41 Örnsköldsvik

Postadress

Box 4053
891 04 Örnsköldsvik

Öppettider

Måndag-torsdag: 07.30-16.30
Fredag: 07.30-16.00
Lunch: 12.00-13.00

Kontaktpersoner på företagshälsan

Maria Eriksén

Verksamhetschef
Telefon: 0660-29 98 33
maria.eriksen@humanresurs.se

Tomas Hägerström

Företagsläkare, specialist i allmänmedicin
Telefon: 0660-29 98 40
tomas.hagerstrom@humanresurs.se

Malin Grundström

Företagsläkare, specialist i allmänmedicin
Telefon: 0660-29 98 31
malin.grundstrom@humanresurs.se

Brita Edberg

Företagssköterska
Telefon: 0660-29 98 34
brita.edberg@humanresurs.se

Sofia Blixt

Företagssköterska
Telefon: 0660-29 98 43
sofia.blixt@humanresurs.se

Maria Nyberg

Företagssköterska
Telefon: 0660-29 98 47
maria.nyberg@humanresurs.se

Annika Jonsson

Företagssköterska
Telefon: 0660-29 98 32
annika.jonsson@humanresurs.se

Michael Rosén

Fysioterapeut/Ergonom
Telefon: 0660-29 98 36
michael.rosen@humanresurs.se

Irene Wennman

Fysioterapeut/Ergonom
Telefon: 0660-29 98 35
irene.wennman@humanresurs.se

Anna Appelblad

Socionom och Leg. Psykoterapeut
Telefon: 0660-29 98 45
anna.appelblad@humanresurs.se

Karolina Sellin

Friskvårdspedagog
Telefon: 0660-29 98 48
karolina.sellin@humanresurs.se

Kikki Grundin

Marknadsansvarig / Friskvårdspedagog
Telefon: 0660-29 98 46
kikki.grundin@humanresurs.se

Jenny Andréen

Vaccinationer / Marknadskoordinator
Telefon: 0660-29 98 49
jenny.andreen@humanresurs.se

Harriet Jakobsson

Medicinsk sekreterare
Telefon: 0660-29 98 41
harriet.jakobsson@humanresurs.se

Maria Eklund

Undersköterska på mottagningen
Telefon: 0660-29 98 37
maria.eklund@humanresurs.se

Marianne Edblom

Arbetsmiljöingenjör
Telefon: 0660-30 98 80
marianne.edblom@humanresurs.se

Stäng meny